Kvalitní a levné plastové bazény do země

Nabízíme kvalitní bazény za příznivé ceny

Bazén za příznivou cenu? U nás se vám sen splní. Přinášíme zákazníkům pestrou nabídku kvalitních plastových bazénů včetně příslušenství (ionizéry, UV lampy, vysavače a mnoho dalších). Zaměřujeme se na výrobu plastových bazénů různých tvarů a velikostí dle přání zákazníka. Držíme se hesla náš zákazník, náš pán! Dobře si uvědomujeme, jak je bazén pro lidi důležitý. Dnes už málokdo se zahradou nevlastní bazén. Ovšem nafukovací bazény vám moc dlouho nevydrží, plastové jsou rozhodně lepší. Budete se z nich těšit léta a kvalita je v tomto případě na prvním místě.

Jak se plastové bazény vyrábí?

Aby bylo kvalitě učiněno za dost, je důležité zaměřit se na kvalitní materiál a moderní výrobní technologie. Naše bazény mají barvu caribic – modrou, jak azurové moře. Jsou vyráběny ze speciálního kopolymeru PP s UV stabilizátorem, který měří 5 mm. Tento materiál nabízí německý výrobce Rőchling Engineering Plastics, který patří mezi silné hráče na trhu. Abychom dosáhli co nejlepší stability a statiky bazénů, jsou naše plastové bazény vyztuženy venkovním žebrováním. Můžete se tak na ně 100 % spolehnout.

Levné plastové bazény – kvalita na prvním místě

Levné a kvalitní bazény – to je naše nabídka, za kterou si stojíme. Plastové bazény vyrábíme za pomoci těch nejmodernějších technik. Jsou opatřeny UV stabilizací a ochrannou fólií proti poškrábání. Schodiště je technologicky a výrobně velice dobře zpracované, je kvalitní a bezpečné.

Plastové bazény pro každého na míru dle jeho přání

Každý zákazník má trochu jiné požadavky, což je logické. Proto je naše nabídka pestrá, aby si skutečně každý přišel na své. Nabízíme plastové bazény o velikostech 3 x 2 x 1,2 metrů, ale také velké rozměry 7 x 3 x 1,5 m. Zkrátka od nejmenších po největší. Co se barvy týče, zákazníci nejvíce preferují azurově modrou. Vnitřní plastové schodiště je vyrobeno ze speciálního protiskluzového materiálu, který je bezpečný

Jaká je cenová relace? Příznivá!

Plastové polypropylenové bazény EU mají oproti ostatním velice dobrý poměr kvality a ceny. To jistě oceníte. Můžete je pořídit výhodně, aniž byste museli čekat na výprodejové akce. Navíc je můžete postavit svépomocí. Na tom také hodně ušetříte a v případě potřeby se na nás neváhejte obrátit. Rádi přijedeme, vše změříme a poskytneme vám odborné poradenství. Velmi dobře totiž víme, jak některé stavební firmy pracují.
Jaké jsou výhody bazény s rohovým plastovým schodištěm (podbetonovaným)?

 • Schody nejsou vypodložené plastem, tudíž nedojde k jejich prohybu
 • Uvnitř jsou dobře provařené
 • Voda se pod nimi nekazí
 • Je zde speciální protiskluzová úprava
 • nekazí se pod nimi voda (u vnitřních vestavěných schodišť pro zapuštěné bazény na zahradu totiž vzniká problém se znečištěnou vodou (v podschodovém prostoru), kterou nelze vyčistit!),
 • uvnitř jsou kvalitně provařené,
 • speciální protiskluzová úprava.

Které příslušenství je vhodné pro plastové bazény na míru? Jednoznačně ionizér, UV lampa a přírodní polymery

Všechny bazény disponují doplňky, mezi které patří ionizér, přírodní polymery a UV lampa. Důležitá je bezchlórová údržba vody, která se používá například v dětských brouzdalištích. Není cítit chlór, který navíc může dráždit pokožku i oči a není vůbec vhodný pro naše zdravý. Přesto je voda čistá bez bakterií a virů. Je to tedy ta nejlepší varianta, která je vhodná pro všechny typy bazénů bez ohledu na velikost. A navíc chlór může podráždit také horní cesty dýchací. Myslíme na vaše zdraví.
Jaké jsou hlavní výhody, které plastové bazény na zahradu přináší?

 • Dlouhá životnost a vysoká odolnost
 • Snadná údržba
 • Nízká cena
 • Krásný design
 • Jednoduchá a rychlá montáž
 • Rozmanitost (různé tvary a velikosti)

Abyste si vše mohli prohlédnout, připravili jsme si pro vás u nás ve firmě vzorový plastový bazén. Přijďte a my vám rádi vše ukážeme a vysvětlíme. Jsme tu pro vás 6 dní v týdnu a moc se na vás těšíme.

Kvalita a spokojený zákazník, to je pro nás nejdůležitější.

Komentáře jsou vypnuty.