Podzemní bazény a výroba od rodinné firmy Šulc

Nabídka podzemních bazénů a výroba od firmy Šulc

Rádi bychom se vám představili. Zakládáme si na tom, že jsme rodinná firma. Zabýváme se výrobou plastových bazénů, které jsou zapuštěné do země. Dále prodáváme vířivky, zastřešení, infra sauny a další vybavení a příslušenství k bazénům. Můžete se spolehnout, že naše bazény vám poskytnou maximální komfort, budou okrasou vaší zahrady, můžete v nich relaxovat a užívat si nejen letních dnů, ale využívat je prakticky po celý rok v případě zastřešení.

Podzemní bazény s ionizérem a UV lampou pro každého

Všechny naše bazény jsou osazeny UV lampou a ionizérem. Spolehnout se můžete také na zcela nezávadnou a přírodní bezchlórovou údržbu vody, která je pro naše zdraví velmi šetrná. Takto podobně se ošetřuje voda ve veřejných bazénech, zejména pak v dětských brouzdalištích. Nedráždí pokožku, neštípe do očí. Ovšem toto zařízení dostatečně ničí všechny a viry a bakterie a zabraňuje jejich množení. Voda je tedy čistá a zcela nezávadná. Doporučujeme nezatěžovat zbytečně zdraví škodlivými desinfekcemi a k bazénu si raději pořiďte toto zařízení. Uvidíte ten rozdíl, navíc voda bez chlóru není cítit.

Vyrábíme bazény pro rodiny a další produkty z plastu

Vyjma výroby a instalace zahradních plastových bazénů se naše společnost zabývá také výrobou septiků, jímek, vodoměrných a revizních šachet, šachet pro tlakovou kanalizaci, vrtané studny a dalších výrobků z plastu. Jsme ovšem přímý výrobci bazénů. Naše bazény rozvážíme a provádíme montáž po celé České republice.

Výhody zastřešení a zapuštěné plastové bazény

Nabízíme také zastřešení zapuštěných zahradních a podzemních bazénů. Pokud svůj bazén necháte zastřešit, jeho využití bude mnohem pestřejší. Tyto výhody vás jistě přesvědčí:

  • Můžete se koupat i mimo letní sezónu
  • Zajistíte si vyšší bezpečnost v bazénu i mimo něj
  • Značně se vám sníží náklady na vytápění
  • Minimalizace údržby – díky zastřešení se do bazénu nedostane tolik nečistot zvenčí

Rodinné bazény Šulc – kvalita a příznivá cena

Rodinné zahradní bazény jsou vyrobeny ze speciálního kopolymeru PP s UV stabilizátorem o tloušťce 5 mm od německého výrobce Rőchling Engineering Plastics. Tento výrobce se pyšní dlouholetými zkušenostmi ve svém oboru a patří mezi špičku na trhu. Tento materiál je vysoce kvalitní a odolný proti nepřízni počasí. Můžete ta od nás koupit luxusní rodinné bazény, které jsou nejen kvalitní, ale také dostupné za příznivou cenu.

Zapuštěné plastové bazény vám připravíme na míru

Vyrábíme obdélníkové bazény v mnoha velikostech od těch nejmenších 3 x 2 x 1,2 m až do rozměru 7 x 3 x 1,5 m. Jde nám o spokojenost zákazníka a snažíme se tak přizpůsobit jeho poptávce a požadavkům. Zahradní bazény vyrábíme v modré barvě, která se u našich zákazníků nejvíce osvědčila a stala doslova hitem.

V naší nabídce najdete také vnitřní plastové rohové schodiště vyrobené ze speciálního protiskluzového materiálu. Toto schodiště má tloušťku 8 mm určené k podbetonování. Podbetonované schody se neprohýbají a jsou uvnitř kvalitně provařené, nekazí se pod nimi voda. To vše jsou nezanedbatelné výhody, které jistě oceníte.

Co není pro zapuštěné bazény a jejich příslušenství vhodné?

Určitě není vhodné používat slanou vodu, která podporuje tvorbu řas. Kvůli tomu k ní bývá dodávána solnička, která vytváří chlór. Navíc sůl je žíravá a ničí vše, co je z kovu, tedy i šrouby ve skimmeru, světla, schody, kovové řebříky a jiné. Nejvíce trpí tepelné čerpadlo, protože je vyrobené převážně z kovových částí.

V naší nabídce nenajdete laminátové bazény. Je to z toho důvodu, že praxe nám ukázala, že mají slabou stěnu a po několika letech se v nich vytváří praskliny a třepí se. Levné laminátové bazény tedy nemůžeme doporučit.

Proč zvolit právě naše zapuštěné plastové bazény?

Jak již bylo zmíněno, polypropylenové rodinné bazény, které jsou zapuštěné do země, mají velmi dobrý poměr ceny a kvality. Jistě oceníte nejen vysokou kvalitu, ale také relativně nízkou cenu, dlouhou životnost a detailní zpracování. Velmi nenáročná je také instalace bazénů, zvládne to s trochou pomoci i naprostý laik. A my vám v případě potřeby rádi poskytneme poradenství. Můžeme vám poradit, kam bazén zabudovat, jaké použít doplňky, zda je vhodné zastřešení, vše společně naceníme a naplánujeme.

V naší firmě najdete vzorový rodinný zahradní bazén, u kterého vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a předvedeme funkčnost příslušenství a zastřešení. Jsme Vám k dispozici 6 dní v týdnu (Po – Pá 8 00 – 21 00, So 8 00 – 11 00) a těšíme se na vás.

Přinášíme maximální kvalitu a spokojenost zákazníka je pro nás nejdůležitější.

Komentáře jsou vypnuty.